Elke werkdag van 08:30 tot 18:00 beschikbaar

Bel ons  085 - 27 33 586

Een zieke werknemer werkt niet mee aan zijn re-integratieverplichtingen. De ene keer verschijnt hij niet bij de bedrijfsarts, de andere keer weigert hij om passend werk te verrichten of het plan van aanpak te tekenen. Het UWV verlangt bij de beoordeling van jouw re-integratie-inspanningen dat je dan een loonsanctie oplegt om de werknemer in beweging te krijgen. 

Maar welke loonsancties kennen we? Wat is het verschil? Weet jij wanneer je voor welke sanctie je moet kiezen? En welke spelregels daarvoor gelden? Wij leggen het je in dit webinar uit.

Resultaat

Na afloop van dit webinar weet je exact wat het verschil is tussen loonopschorting en een loonstop. Ook ben je op de hoogte van de spelregels als deze loonsancties gaat toepassen.

Inhoud 

We staan tijdens het webinar onder meer stil bij de volgende vragen:

  • Wat is het verschil tussen loonopschorting en een loonstop?
  • Wanneer kies je voor een loonopschorting en wanneer voor een loonstop?
  • Als je voor de verkeerde sanctie kiest, heb je dan een probleem?
  • Moet je de werknemer eerst waarschuwen dat je een loonsanctie gaat opleggen?
  • En hoe doe je dat dan? Per brief of e-mail of aangetekende brief? Wat is goed om te doen?
  • Hoe zit het als de werknemer onbereikbaar is? Of als je twijfelt aan het re-integratieadvies van de bedrijfsarts?
  • Hoe vaak moet je een loonsanctie inzetten voordat je het dienstverband mag beëindigen?

Voor wie

Je bent werkzaam als medewerker HR, HR-adviseur of hoofd HR. Werk je niet in HR, maar heb je wel veel te maken met HR-gerelateerde zaken? Ook dan is dit een interessant webinar voor je.

Wanneer?

Het webinar wordt gegeven op dinsdag 16 mei 2022 van 09:30 uur tot 10:30 uur.

Kosten

Het webinar kost € 95 exclusief btw per persoon. Elke 2e deelnemer van dezelfde organisatie krijgt 10% korting.

Hebben jullie Arbeidsrecht Zonder Zorgen®? Dan is deelname vaak gratis.

Hanze Academy Unlimited: onbeperkt trainingen volgen 

Met Hanze Academy Unlimited volg je voor een vast bedrag per jaar alle opleidingen, webinars en masterclasses die je maar wilt. Geen kleine lettertjes, geen uitgesloten opleidingen. Je betaalt één vast bedrag en je mag onbeperkt deelnemen. Hier vind je meer informatie.

Annuleren

Tot 4 weken van tevoren mag je je kosteloos afmelden. Daarna betaal je 50%  van de kosten. Meld je tot 2 weken van te voren af? Dan betaal je alle kosten.

Goed om te weten: als je niet kunt, mag er altijd een collega voor jou in de plaats meedoen.

Incompany

Dit webinar organiseren we ook incompany. De training wordt dan afgestemd op jullie organisatie en de vragen die jullie hebben. Meer weten? Neem contact met ons op!

Vragen

Heb je nog vragen? Neem dan contact met Anneleen. Bel 038 2050005 of mail naar academy@hanzeadvocaat.nl


Terug naar het overzicht